Son Dakika
Anasayfa / Binance / Binance Kaydol

Binance Kaydol

Binance Kaydol

Merhaba değerli okurlarımız bu yazımızı okumaya başlarken amacınızın binance kaydolmak olduğunu biliyorum. Binance dünyanın en büyük kripto para borsalarının başında gelen lider bir şirkettir ve Türkiye’de özellikle bu dönemde kripto paralara ilgi bir hayli artmıştır. Sizde binance kaydolarak kripto paralar alımı ve satımı yaparak veya yatırımı yaparak gelir elde etmek istiyorsunuz değil mi? O halde çok doğru bir yazıyı okuyorsunuz ben size bu yazımda Binance nasıl kaydolacağınızı anlattıktan sonra kripto paralar üzerinden nasıl gelir elde edebileceğinizi, hangi kripto paralara yatırım yaparsanız para kazanabileceğinizi kısa vadede ve uzun vadede hangi kripto paralara yatırım yaparsanız bir gelir elde edebileceğinizi ve kripto paralara yatırım yapmanın riskleri nelerdir gibi kripto paralar ile alakalı para kazanma konusunda bir çok fikri size anlatmak istiyorum.

Binance Kayıt

Binance kaydolmak için şunları yapmanız gerekiyor.

Binance Kayıt olmak istiyorsanız Videolu anlatımımı izleyebilirsiniz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Binance Kaydol görseline tıklayıp Binance Kayıt sayfasına ulaşabilir ve Videolu anlatımımdaki adımları uygulayıp Binance hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Kayıt

Herhangi bir konuda sorun yaşarsanız soru ve sorunlarınızı Yorum olarak iletebilirsiniz. Tüm yorumlarınızı tek tek yanıtlayacağım.

Kripto Paralar hakkında kısa tavsiyelerim – Kripto Paralar ile gelir elde edebilir miyim? Nasıl Para Kazanabilirim?

Kripto paralar üzerinden para kazanmak istiyorsanız öncelikle sizlere şunları söylemem gerekiyor. Bu işe ayıracağınız parayı çöpe atıyor muş gibi düşünün neden? Örnek veriyorum yatırım yapmak için 1000 TL, 3000 TL, 5000 TL, 10.000 TL veya 100.000 TL bir para ayırdınız bu parayı altın veya dolara bağlarsanız çok da büyük bir artış gösterip hayatınızı etkileyecek düzeyde bir kâr getirmeyeceğini biliyorsunuz. Ancak kripto para aldığınızda örneğin şu an tanesi 0,10 TL olan bir kripto parayı bugün aldığınızda bir yıl iki yıl üç yıl beş yıl sonra tanesi 1 TL 3 TL 5 TL olduğunda çok büyük bir kâr ile paranızı katlamış oluyorsunuz işte buda hayatınızı etkileyecek düzeyde bir kâr ile Kripto Paraları size güzel bir yatırım aracı haline getirmiş oluyor.

Bu şekilde düşünüldüğünde kripto paralara yatırım yapmak çok mantıklı ancak benim burada size önereceğim şu şekilde, Cebinizde 10.000 TL mi var bu işe ayıracağınız o 10.000 Liranızı çöpe atmış yok olmuş gibi düşünün yani olay şu 10.000 TL parayı kaybettiğinizde eğer hayatınızı etkilemiyorsa sizi çok üzmüyorsa kaybetsem de çok üzmez beni hayatımı engellemez ama eğer başarılı ve şanslı olursam 10.000 liram 100.000 TL 200.000 TL hatta 500.000 TL veya daha üstü bir rakamlara ulaşabilecek bir şekilde kâr ile sonuçlanacaksa ben bu riski göze alıyorum kaybetmeyi göze alarak sıfıra inmiş gözüyle bakabilerek bu işe girebiliyorum diyorsanız bu işe sizi üzmeyecek tutarda belirlediğiniz yatırım ile girebilirsiniz ve bu şekilde girdiğinizde emin olun ki siz zaten en kötü sonuçu göze alarak ve kabul ederek bu işe başladığımız için en iyi ihtimal de büyük bir kâr ile mutlu bir şekilde yatırımınızın meyvesini yiyeceksiniz.

Ancak unutmayın risk her zaman vardır bu sebeple hangi coine yatırım yapacağınızı araştırmanız gerekiyor buradaki en büyük etken sabır. Örnek veriyorum uzun vadede yatırım yapmak amacıyla bir coine yatırım yapmayı düşündünüz ve paranızı yatırdınız 0,10 TL’den aldığınızı varsayalım coin 0,05 TL’ye düştü aman benim paramın yarısı gitti bunu bari bozayım deyip sakın bozmayın 0,05 TL’ye düştü 0,01 TL’ye hatta sıfıra düştü yine de sabırla bekleyin bugün zararda dahi olsanız yarın öbür gün bir yıl sonra iki yıl sonra mutlaka o coin yükselecek ve siz KÂR ETMİŞ OLACAKSINIZ!

Yani özellikle kripto para konularında sabırlı olduğunuz takdirde hangi coini alırsanız alın mutlaka az veya çok kâr edersiniz bugün 10.000 TL yatırdığınız bir coin yarın 5000 TL’ye düşmüşse dahi sabırla beklediğiniz de belki iki yıl sonra o coin 50.000 TL’ye yükselecek ve kar etmiş olacaksınız ancak siz panikle bir satış yapıp coin düşünce satarsanız 10.000 liranız 5000 TL düşmüş olacak ve sizin panikle satış yaptığınız coin o anki satışı yapmasaydınız bir yıl sonra size 50.000 TL bir kâr ettirecek düzeye gelmiş olacaktı.

işte bu yüzden kripto paralara yatırım yaparken o parayı unuttun yokmuş gibi yaşayın sadece ara ara coin ne kadar yükseldiğine veya düştüğüne bakın eğer cidden gerçekten iyi bir şekilde yükseliş göstermişse hayatınızı etkileyecek kadar iyi bir artış işte o zaman Satın ama burada size önerim kesinlikle en az 1 – 2 hatta 3 yıl bekleyebilirim dediğiniz uzun vadeli kazanç sağlayabileceğiniz sabırla bekleyebileceğiniz kripto paralara yatırım yapın.

Hangi Kripto Paralara Yatırım Yapabilirsiniz?

Sizlere kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi veremem. Ancak ben Holochain (HOT) ve Bittorent (BTT) Kripto Paralarına en az 2-3 yıl bekleyebileceğimi düşünerek yatırımlar yaptım sizde bu 2 kripto parayı araştırın eğer aklınıza, mantığınıza yatarsa kendi iradenizle sabırla bekleyebilirim diyorsanız bu 2 kripto parayı değerlendirebilirsiniz. Ben Holochain ve Bittorent’in Projesine güvenerek sabırla beklediğimde uzun vadede güzel kâr elde edebileceğimi düşünerek bu yatırımları yaptım. Size Yatırım yapın diyemem ancak araştırın ve kendi mantığınıza göre karar verin diyebilirim.

Yorumlara aklınıza takılan kripto paraları yazabilirsiniz sizin için araştırıp fikrimi söyleyebilirim.

Tokenlere Yatırım Yaparak Kazanabilir miyim?

Kripto Paralar Coinler dışında TOKENler ilede kısa / uzun vadede güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Tokenlere ufak miktarlarda yatırım yapıp hem yaşamınıza bir renk, heyecan getirebilirsiniz hemde ufak miktarlara milyarlarca adet token alabildiğiniz için küçük yatırımınızı ufak bir artışla %300 %500 gibi büyük kârlar ile değerlendirebilirsiniz. Ben bir çok tokene yatırım yaptım şu an kâr ettiklerimde var zarar ettiklerimde ancak tokenlere yüksek miktarda yatırım yapmanızı kesinlikle önermem çok küçük miktarlarda yatırımlar yapabilirsiniz.

Bu yazımızın sonuna geldik sizlere Binance Nasıl Kayıt Olunur? ve Binance Heasp Açma İşlemleri hakkında bilgiler verdim, umarım sizler için faydalı bir makale olmuştur. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorunlarınızı yorum olarak belirtirseniz tek tek yanıtlayacağım.

Hakkında binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir